Slideshow
Slideshow
 

Obrábanie kovov DUGARD a HAAS

   

Delenie materiálu plazmou

   

Delenie materiálu laserom

   

AUTOSERVIS M+M

Služby v oblasti obrábania kovov poskytuje DCA Laser od svojho vzniku, pričom sa venoval hlavne klasickému obrábaniu na jednoúčelových sústruhoch a frézách.
CNC centrum s riadiacim systémom fi. Siemens, mimochodom najpredávanejšie v SR, a súradnicový merací stroj firmy Brown&Sharpe TESA SA, plne korešponduje so zámerom firmy poskytovať v oblasti obrábania kovov komplexné služby a rozširovať svoje pôsobenie smerom ku krajinám Európskej únie
.
 

Plazmový rezací stroj Hi Focus 100 PLUS fy. MicroStep, ktorý bol uvedený do prevádzky vo februári 2005, predstavuje moderný, vysokoproduktívny nástroj na delenie plechov. Jeho veľkou výhodou je kvalita rezu - do 12 mm hrúbky rezaného materiálu veľmi blízka kvalite laserového rezania, pričom nie je treba tepelné spracovanie pre následné trieskové obrábanie.

 

Rezanie plechov laserovým lúčom je nosným programom výroby prevádzky DCA Laser od počiatku jej vzniku. Od roku 1996 sme delili materiál pre cca 400 tuzemských firiem, medzi ktoré patrili aj firmy exportnujúce svoje produkty. Môžme teda povedať, že mnoho komponentov, zhotovených našou spoločnosťou, sa dostáva do celej Európy.

 

Ponúkame nasledovné služby:
-Kontrola a nastavenie geometrie 
-Opravy motorov
-Opravy náprav
-Výmenu výfukových potrubí
-Výmenu bŕzd a ich súčastí
-Výmena olejov a filtrov
-Čistenie klimatizácií ULTRAZVUKOM
-Príprava a montáž auto hifi príslušenstva
-Predaj náhradných dielov
-Diagnostika automobilo
-Renovácia svetlometov
-Plnenie klimatizácií
-Oprava a výmena čelných skiel